Atribuită Cumpărare directă

MACROU CONGELAT 300-500=20,00Kg x 11,00lei; CARNE TOCATA PORC+VITA=30,70KG x 21,00lei; PULPE INFERIOARE VRAC CG=20,00Kg x 7,00lei; PIEPT DEZOSAT FARA PIELE PG CG=7,70Kg x 15,50lei; CEAFA PORC DEZOSATA=10,00Kg x 20,90lei;

Număr anunț
DA27297324
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
Furnizor / câștigător
TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.333 RON
Valoare atribuită
1.333 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.333 RON

din 1.333 RON estimat