Atribuită
Cumpărare directă
OUA ROSII L=360,00Buc x 0,48lei; UNT PORTIONAT 10g=270,00Buc x 0,42lei; LAPTE UHT 1.5% 1L HS=12,00L x 3,50lei; BRANZA PROASPATA G 5KG=5,00Kg x 13,00lei; CASCAVAL=9,55Kg x 21,50lei; FAINA ALBA 1KG=10,00Buc x 2,30lei; ULEI 5L=2,00Buc x 29,00lei; ARDEI COPT 2.5KG=2,00BUC x 32,00lei; CASTRAVETI IN OTET 4250ML=3,00Buc x 18,50lei; PULPE INFERIOARE VRAC CG=10,00Kg x 6,50lei; PULPE DEZOSATE VRAC=10,00Kg x 14,00lei; PASTRAMA OAIE=5,35Kg x 45,00lei; CVL UNT 65% 180g=10,00Buc x 7,00lei
- Număr anunț
- DA27282031
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
- Furnizor / câștigător
- TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315 RON
- Valoare atribuită
- 1.315 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.