Atribuită
Cumpărare directă
-Telefon Mobil Samsung Galaxy A51, Procesor Octa-Core 2.3GHz / 1.7GHz, Super AMOLED 6.5", 6GB RAM, 128GB Flash, 48+12+5+5MP, Wi-Fi, 4G, Dual Sim, Android (Negru) + Cartela SIM Orange PrePay, 6 euro credit, 6 GB internet 4G, 2,000 minute nationale si internationale fix sau SMS nationale din care 300 minute/SMS internationale mobil UE -Telefon Mobil Samsung Galaxy A31, Procesor Octa-Core 2.0GHz/1.7GHz, Super AMOLED Capacitive touchscreen 6.4", 4GB RAM, 128GB Flash, Camera Quad 48+8+5+5MP, Wi-Fi, 4G, Dual Sim, Android (Negru) + Cartela SIM Orange PrePay, 6 euro credit, 6 GB internet 4G, 2,000 minute nationale si internationale fix sau SMS nationale din care 300 minute/SMS internationale mobil UE -Husa Samsung S View Wallet Cover EF-EA515PBEGEU pentru Samsung Galaxy A51 (Negru)
- Număr anunț
- DA27231396
- Autoritate contractantă
- Comuna Camin (Primaria comunei Camin) (CUI 14981473)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 32550000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.174 RON
- Valoare atribuită
- 2.174 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.