Atribuită Cumpărare directă

- Monitor IPS LED Dell 23.8" S2421H, Full HD (1920 x 1080), HDMI, Boxe, 75 Hz (Negru/Argintiu) - Calculator Sistem PC Maguay ExpertStation (Procesor Intel® Core™ i5-9400F (9M Cache, up to 4.10 GHz), Coffee Lake, 8GB, 240GB SSD, AMD Radeon R5 230 @1GB, Win10 Pro)

Număr anunț
DA27262849
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta Contemporana al Romaniei (CUI 14348740)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.562 RON
Valoare atribuită
2.562 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.562 RON

din 2.562 RON estimat