Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta: RA Monitorul Oficial 2) Tip asigurare – Cod si denumire : CPV 66515200-5 , Servicii de asigurare a bunurilor 3) Date despre asigurare/acoperiri – Incendiu si alte riscuri+Clauze(acoperiri suplimentare acordate) 4) Valabilitate: 04.02.2021-03.02.2022 5) Prima de asigurare =66.749 lei 6) Conditii de plata - integral

Număr anunț
DA27283057
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.749 RON
Valoare atribuită
66.749 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.749 RON

din 66.749 RON estimat