Atribuită Cumpărare directă

Directia Sanitar Veterinara pentru siguranta alimentelor 1) Asigurare RCA-RASPUNDERE CIVILA OBLIGATORIE GL28WST- 675 RON , 12 luni valabilitate 30.01.2021-29.01.2022 2) Asigurare RCA-RASPUNDERE CIVILA OBLIGATORIE GL44WMA- 675 RON , 12 luni valabilitate 30.01.2021-29.01.2022

Număr anunț
DA27241024
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Galati (CUI 3553277)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat