Atribuită Cumpărare directă

Tip asigurare – CASCO Asigurarea casco pentru doua autoturisme Dacia Duster, numare de inmatriculare BT03CJB, BT04CJB Valabilitate: 12 luni, începând cu 17.01.2021.

Număr anunț
DA27231288
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.026 RON
Valoare atribuită
3.026 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.026 RON

din 3.026 RON estimat