Atribuită
Cumpărare directă
Piept pui cu os calitatea I- 600 kg Pulpe pui intregi calitatea I - 250kg Pipote si inimi pui calitatea I - 200 kg Pulpa porc fara os calitatea I- 450 kg Carne tocata porc- 300kg SPATE PUI CU ARIPI- 250 kg Aripi pui calitatea I- 180kg FICAT PUI CALITATEA I- 180kg
- Număr anunț
- DA27234135
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
- Cod CPV
- 15112000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.580 RON
- Valoare atribuită
- 26.580 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.