Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea serviciilor de auditare financiara a proiectului " Restaurarea, punerea in valoare si introducerea in circuitul turistic a Castrului Legiunii V Macedonica, Potaissa Turda" cod SMIS 116761, proiect finantat din POR 2014-2020, pentru o perioada de 18 luni, respectiv 6 trimestre. La intocmirea ofertei financiare se va tine cont de faptul ca cheltuielile cu activitatea de audit financiar sunt considerate eligibile in limita maxima a 5.000,00 lei (TVA inclus) trimestrial, conform Ghidului solicitantului - 4.3. Eligibilitatea cheltuielilor, Cap. 7, Cheltuielile cu activitatea de audit financiar extern, indiferent de numarul rapoartelor realizate. Cerintele autoritatii contractante se regasesc in CAIETUL DE SARCINI, atasat. Finalizarea achizitiei echivaleaza cu asumarea indeplinirii in totalitate a conditiilor prevazute in caietul de sarcini.

Număr anunț
DA27245366
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
PKF AUDIT S.R.L. (CUI 12598235)
Cod CPV
79212100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.210 RON
Valoare atribuită
25.210 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.210 RON

din 25.210 RON estimat