Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE INSTALATII ELECTRICE CURENTI TARI - CABLU DE ENERGIE ELECTRICA SI TABLOU ELECTRIC conform Caietului de sarcini (pct III.2)

Număr anunț
DA27297280
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
Furnizor / câștigător
GENERAL TEHNIC SRL (CUI 8357395)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.417 RON
Valoare atribuită
27.417 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.417 RON

din 27.417 RON estimat