Atribuită
Cumpărare directă
Sucursala Energetica Port asigura, prin Reteaua Electrica de Distributie proprie, prestarea serviciului de distributie a energiei electrice cumparate de la furnizor la inalta, medie sau joasa tensiune si livrata agentilor economici de pe platforma portuara, la medie şi joasă tensiune. Sediul Sucursalei Energetice Port este situat in imediata vecinatate a danei 17 a Portului Constanta. In subsolul sediului sucursalei se acumuleaza apa din panza freatica si ape pluviale cu reziduuri rezultate din activitatile portuare, care se desfasoara in zona danei 17. In prezent, exista o pompa submersibila care evacueaza apa acumulata in subsol in exterior care functioneaza in regim permanent, 24 din 24 h. Achizitia pompei submersibile este necesara pentru suplimentarea pompei existente si pentru asigurarea in permanenta a evacuarii apei din subsol, in cazul in care o pompa existenta se defecteaza
- Număr anunț
- DA27267878
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- EDWARDS INTERNATIONAL GROUP SRL (CUI 10392270)
- Cod CPV
- 43134100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.597 RON
- Valoare atribuită
- 7.597 RON
- Data publicării
- 21.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.