Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 15-db1009nq, AMD Ryzen 3 3200U pana la 3.5GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512GB, AMD Radeon Vega 3, Windows 10 Home, negru

Număr anunț
DA27237427
Autoritate contractantă
COMUNA BOLBOSI (CUI 4666428)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.202 RON
Valoare atribuită
4.202 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.202 RON

din 4.202 RON estimat