Atribuită Cumpărare directă

Monitor Gaming LED IPS ACER Nitro VG240Y, 23.8", Full HD, 75Hz, AMD FreeSync, negru, cu difuzoare

Număr anunț
DA27262797
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.176 RON
Valoare atribuită
5.176 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.176 RON

din 5.176 RON estimat