Atribuită Cumpărare directă

U A T GURA CALITEI, VRANCEA, ACHIZITIONEAZA CARBURANTI (MOTORINA) PE BAZA DE CARDURI CORPORATIVE, CANTITATE ESTIMATA PE ANUL 2021, CONFORM CONTRACT.

Număr anunț
DA27199222
Autoritate contractantă
Comuna Gura Calitei (CUI 4350580)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.540 RON
Valoare atribuită
59.540 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
06.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.540 RON

din 59.540 RON estimat