Atribuită Cumpărare directă

Electrozi EKG adult ; LAME BISTURIU ; Masca oxigen cu rezervor, concentratie inalta ADULT ; Set aspiratie Yankauer ; ROLA CEARCEAF DUBLU STRAT HARTIE 60X50 PREMIUM

Număr anunț
DA27223568
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.131 RON
Valoare atribuită
4.131 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.131 RON

din 4.131 RON estimat