Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Vata hidrofila pentru uz medicinal IZIS tip BC 200 gr

Număr anunț
DA27269516
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33141115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.953 RON
Valoare atribuită
1.953 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.953 RON

din 1.953 RON estimat