Atribuită
Cumpărare directă
Lista echipamente in intretinere: Bariera Nice 6ml – Corp B Bariera Nice 6ml – Corp F Bariera Nice 6ml – Corp K Bariera Nice 6ml – Corp A - 2 buc Bariera Nice 6ml – Corp H Operatii: Intretinere bariere automate.- 6 buc; Reglare bariere- 6 buc; Interventie la cerere - 6 buc; Introducere utilizatori- 6 buc; Verificare functionare - 6 buc
- Număr anunț
- DA27254091
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 34928100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.