Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii,revizii si dotari auto pentru autovehiculele din parcul S.R.C.F. Constanta,conform Anunt de Publicitate nr.ADV1192241

Număr anunț
DA27205379
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.400 RON
Valoare atribuită
100.400 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.400 RON

din 100.400 RON estimat