Atribuită Cumpărare directă

Reparare Skoda Superb,nr.de inmatriculare CT09UBL - ref.669/15.01.2021

Număr anunț
DA27251155
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.427 RON
Valoare atribuită
1.427 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.427 RON

din 1.427 RON estimat