Atribuită
Cumpărare directă
ACHET MATERIALE CURATENIE SI IGIENA 500ML ARO SAPUN LICHID 100M ARO PROSOAPE DE HARTIE 750ML ARO DETERGENT GEAMURI 1L DOMESTOS 500ML CIF CREMA 1L ARO DETARTRANT 500ML TRIUMF DEGRESANT 500ML ARO DETERGENT VASE 5L MP DET PARDOSELI ARO SET MOP 250G MATURA INTERIOR FIR LUNG GALEATA 15L STORC
- Număr anunț
- DA27209363
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.