Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE DANONE NATURAL;OUA;PIEPT PUI; PULPE PUI; MERE; MORCOVI;TELINA; CARTOFI; FL MACROU FILE SOS TOMAT; FL PASTA TOMATE; FASOLE GALBENA; 7DAYS CROISSANT; FURSECURI ASORTATE; CEAI.

Număr anunț
DA27209374
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.417 RON
Valoare atribuită
1.417 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.417 RON

din 1.417 RON estimat