Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE ASEVI IGIENIZANT PARDOSELI 5L 47.40 X 20 METRO PROFESSIONAL DISPENSER SERVETELE 49.65 X 1 ARO SACI MENAJ 120L, 20 BUCATI 3.13 X 50 FINO SACI MENAJ HD ECONOMY 20BUC 60L 3.47 X 50 OTI SACI MENAJERI SOLID XL 35L 30BUC 2.16 X 30 TH SET 3 MOP SUPERABSORBANT 15.45 X 10 METRO PROFESSIONAL PROSOAPE Z 2 STRATURI 200 BUCATI 24.52 X 10 METRO PROFESSIONAL HARTIE IGIENICA 2 STRATURI 24 ROLE 12.99 X 84 FABI SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 5L 33.96 X 20

Număr anunț
DA27285284
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.563 RON
Valoare atribuită
3.563 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.563 RON

din 3.563 RON estimat