Atribuită
Cumpărare directă
Verificarea tehnica periodica in vederea autorizarii de functionare a centralelor termice: - Centrala termica tip SIME, pe gaz, Putere minima 70 kw, situata la sediul din Prelungirea Dobrogei, nr.4. - Centrala termica Junkers, pe combustibil solid, situata in sediul din loc. Budesti, str. Garii, nr.91; - Centrala termica Junkers, pe gaz, 65 kw, situata in locatia din str. Prelungirea Bucuresti, nr. 26, Bl. M21, et.3, Calarasi; - Centrala termica Termofarc, pe combustibil solid, situata in locatia Ciocanesti, str. Principala nr. 91, 40 KW.
- Număr anunț
- DA27199933
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN CALARASI (CUI 20771824)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.261 RON
- Valoare atribuită
- 1.261 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.