Atribuită Cumpărare directă

Servicii de auditare financiara a unui proiect finantat din fonduri europene prin Programul Operational Regional . Pretul ofertat de 2990 lei/raport . NOTA: Va solicitam transmiterea documentelor conform cerintelor din Caietul de sarcini nr. 665/ 12.01.2021 la adresa de e-mail : achizitii@primariacugir.ro, pana la data de 20.01.2021, scanate pdf. intr-un singur document.

Număr anunț
DA27243648
Autoritate contractantă
Orasul Cugir (CUI 5146873)
Furnizor / câștigător
AUDITOR FINANCIAR SARRA SRL (CUI 14576047)
Cod CPV
79212000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.890 RON
Valoare atribuită
32.890 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
19.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.890 RON

din 32.890 RON estimat