Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de auditare financiara a unui proiect finantat din fonduri europene . Pretul ofertat de 3190 lei/raport. NOTA: Va solicitam transmiterea documentelor conform cerintelor din Caietul de sarcini nr.19227/ 14.12.2020 la adresa de e-mail : achizitii@primariacugir.ro, pana la data de 20.01.2021, scanate pdf. intr-un singur document.
- Număr anunț
- DA27243788
- Autoritate contractantă
- Orasul Cugir (CUI 5146873)
- Furnizor / câștigător
- AUDITOR FINANCIAR SARRA SRL (CUI 14576047)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.710 RON
- Valoare atribuită
- 28.710 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.