Atribuită Cumpărare directă

Sigiliu tip Integra, galben, blank

Număr anunț
DA27210730
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
35121500-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
11.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat