Atribuită
Cumpărare directă
PUNGA TIP BANANA Material: 40 micr. HDPE film alb Dimensiuni - Latime (W) - 39.9 cm. - Inaltime (L) - 50 cm. Tipar flexo 2+1 PRETUL ESTE VALABIL PENTRU O CANTITATE MINIMA DE 5000 BUC Pretul include Ecotaxa - 0,15 ron/buc +TVA care se va factura ca linie separata DIN PRODUCTIA FLEXO POATE REZULTA CANTITATIV O VARIATIE DE +/-10% DIN CANTITATEA DE 5000 BUC termen de productie 25 zile
- Număr anunț
- DA27242895
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
- Cod CPV
- 18934000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.