Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA PVC 110 L=2m,TEAVA PVC 110 L=0.5m,TEAVA PVC 32 L=1m,COT 110-87 PP, COT WC BONOMINI, ROBINET 1/2 FF FONTA VALVEX, ROBINET 1/2 MF TRECERE GIACOMINI,ROBINET APA RECE PERETE TSC,ROBINET 1/2-3/4 COLTAR CAP CER TUCAI,ROBINET PISOAR CU TEMPORIZATOR,REDUCTIE 50*32 PP EASYKIT,RAMIFICATIE 110-110-45 PP,MUFA 2 1/2 FI FONTA GEBO,NIPLU 2 1/2 GEBO,SET SURUB HEX WC 06/80/10,PERLATOR BATERIE
- Număr anunț
- DA27272344
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
- Furnizor / câștigător
- BIO-STAR S.R.L. (CUI 5099470)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.282 RON
- Valoare atribuită
- 1.282 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.