Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul de monitorizare include un raport zilnic si o analiza media lunara calitativa si cantitativa. Agerpres va monitoriza, zilnic, materialele jurnalistice ce fac referire la tema de interes urmarita de BENEFICIAR, definita prin cuvinte-cheie, aparute în: presa scrisa centrala, radio, TV, online, social media. Rapoartele cuprind toate stirile cu referire la domeniul de interes al beneficiarului, sunt structurate pe capitole de interes si contin: numele ziarului/emisiunii radio-tv, autorul, pagina de aparitie/ora de difuzare, apreciere (pozitiv, negativ, neutru) etc. Toate referirile sunt insotite de link catre: articol scanat, captura video-audio, sursa online. Se transmit alerte pe e-mail pe baza de cuvinte cheie pentru stirile de pe online, alerte pe sms pentru stirile negative difuzatela radio si tv etc. Accesul se face prin autentificarea clientului pe pagina de Internet a AGERPRES, prin introducerea numelui de utilizator si a parolei si prin e-mail, în format html/pdf/doc, în fiecare zi lucratoare începând cu ora 07,00 (pentru articolele aparute în ziua curenta în presa centrala si din ziua precedenta pentru monitorizarea radio/tv , online, social media).
- Număr anunț
- DA27308048
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- AGENTIA NATIONALA DE PRESA AGERPRES (CUI 24292654)
- Cod CPV
- 92400000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290 RON
- Valoare atribuită
- 1.290 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.