Atribuită Cumpărare directă

Aprov. BSMIL.-nr.necesar 604/12.01.2021 ANAEROCULT A MINI GAS GENERATING SYSTEM, pentru microbiologie (reactiv pentru generare mediu anaerob) Produsul este indisponibil pana in noiembrie, 2018, ANAEROBIC JAR 2,5 L-VOLUME FOR MICROBIOLOGY , conform oferta nr.0923132078-0 din 11.01.2021.

Număr anunț
DA27229540
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.129 RON
Valoare atribuită
6.129 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.129 RON

din 6.129 RON estimat