Atribuită Cumpărare directă

Servicii de masuratori ale intensitatii campului electric, inductiei magnetice si a densitatii de putere la locatiile unde suntamplasate radarele meteorologice ale Administratiei Nationale de Meteorologie

Număr anunț
DA27261918
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI 11672708)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
Cod CPV
90721600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.700 RON
Valoare atribuită
5.700 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.700 RON

din 5.700 RON estimat