Atribuită Cumpărare directă

Pachet vopsele si solvent 4 pozitii 1 Email super lucios universal portocaliu 750ml buc 50.00 2 Email super lucios universal rosu 750ml buc 25.00 3 Diluant universal D551 900ml buc 24.00 4 Alcool tehnic 900ml buc 5.00

Număr anunț
DA27275662
Autoritate contractantă
S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.855 RON
Valoare atribuită
1.855 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.855 RON

din 1.855 RON estimat