Atribuită
Cumpărare directă
Punga cerneala XXL Black, capacitate 40.000 pagini pentru Epson WF-M5799DWF, Laptop Lenovo 15.6'' ThinkPad E15 Gen 2, FHD, i5-1135G7, Win 10 Pro Specificatii tehnice: Laptop Lenovo E15 Gen 2-ITU T, 15.6" FHD (1920x1080) Anti-glare 250nits, Intel Core i5-1135G7 (2.4G_4C_MB), Video NVIDIA GeForce MX450 (2GB_G5_ 64B), RAM 16GB DDR4-3200 SODIMM, SSD 512GB SSD M.2 2242 G3 TLC, Optical: no ODD, No Card reader, Speakers: 2W x 2, Dolby Audio, dual array microphone, Camera: IR & HD camera with mic, LAN: 100/1000M, WLAN Intel AX201 2X2 AX, Bluetooth 5.1, WWAN (3G/4G): None, Fingerprint: Touch Style, Porturi: 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (with the function of PD 3.0 and DP 1.4), 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On), 1x USB 2.0, HDMI 1.4b, Ethernet (RJ-45), headphone / microphone combo jack, security keyhole, 65W USB-C, Baterie Integrated 45Wh, Keyboard: Backlit, English (EU), Color: Black, Greutate 1.7 kg, Dimensiuni 365mm x 240mm x 18.9mm, Garantie: 1-year, Depot, OS: Windows 10 Pro 64, Romanian, Multifunctionala Inkjet Epson WF-M5799DWF, A4 Monocrom Specificatii tehnice: Metodă de imprimare Cap de imprimare PrecisionCore™; Mărime minimă a picăturilor Cu tehnologie pentru picături de cerneală de dimensiuni variabile; Tehnologie cerneală DURABrite™ Ultra; Randament Grup de lucru mediu; Multifuncţional Imprimare, Scanare, Copiere, Fax Viteza Timp până la prima pagină Monocrom 4,8 Secunde; Viteză de imprimare ISO/IEC 24734 24 Pagini/min. Monocrom; Viteză de imprimare duplex ISO/IEC 24734 15 .
- Număr anunț
- DA27304182
- Autoritate contractantă
- Comuna Lipnita (Primaria Comunei Lipnita) (CUI 4896001)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI 11603422)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.214 RON
- Valoare atribuită
- 7.214 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.