Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta Dacia Logan 12 luni - 1 buc OT54LCS UU1LSDAAH36339948 incepand cu data de 03.02.2021

Număr anunț
DA27296082
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial pentru Calitatea Semintelor si Materialului Saditor Olt (CUI 24531441)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI 17929585)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115 RON
Valoare atribuită
115 RON
Data publicării
27.01.2021 00:00
Data finalizării
27.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115 RON

din 115 RON estimat