Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea a 5 roviniete (taxa de drum) pt.autoturismul AR04WTX si autoutilitarele AR24CJA, AR 25CJA, AR10DKY, AR02CJA. Rovinietele actuale expira in data de 17.01.2020 (AR04WTX, AR24CJA, AR25CJA, AR10DKY), respectiv 26.01.2021 (AR02CJA).

Număr anunț
DA27233053
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI 17929585)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.688 RON
Valoare atribuită
1.688 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.688 RON

din 1.688 RON estimat