Atribuită
Cumpărare directă
USB 9 buc. Repertoar 2 buc. CD 2 buc. Buretiera 3 buc. Corector 2 buc. Decapsator 2 buc. Pix unica folosinta 4 buc. Marker permanent 41 buc. Banda adeziva lata 24 buc. Pix mecanism 2 buc. Etichete 20 buc. Stampila 2 buc. Fisa A5 100 buc. File plastic 2 set Marker 2 buc. Marker 3 buc. Dosar plastic 10 buc. Registru 200 file 7 buc. Fisa PSI 15 buc. Fisa SSM 15 buc. USB 2 buc. Folie plastifiat 100 buc. Capsator 2 buc. Guma sters 2 buc. Capse 24/6 14 cut Pix plastic 120 buc. Pix plastic mecanism 2 buc. Blocnotes 2 buc. Folie plastifiat A3 100 buc. Cos hartii 1 buc. Guma 2 buc. Creion HB 5 buc. Ascutitoare 2 buc. Dosar carton 50 buc. Tus stampila 2 buc. Creta 1 cut. Plic B4 30 buc. Adeziv 1 buc. Banda hartie 16 buc. Tusiera stampila 1 buc. Post-it 2 buc. Elastice 1 punga Tabla pluta 1 buc. Tavite birou 2 buc. Ace 1 cut. Capsator mare 1 buc. Calendar perete 15 buc. Mapa 1 buc. Calendar imagini 1 buc. Set tavite metal 1 buc. Suport birou 1 buc. FAZ 2 buc. Foaie parcurs 6 buc. Registru intrare/iesire 1 buc. Bon consum 20 buc. Chitanta A6 21 buc. Lista inventariere 2 buc. Condica 7 buc
- Număr anunț
- DA27302945
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.406 RON
- Valoare atribuită
- 3.406 RON
- Data publicării
- 28.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.