Atribuită Cumpărare directă

Ansamblu Detector compatibil echipamentului DPX – NT PRO , ap Osteodensitometru conform oferta nr.170/22.01.2021

Număr anunț
DA27302403
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
38431000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.100 RON
Valoare atribuită
31.100 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.100 RON

din 31.100 RON estimat