Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese si componente conform ADV1162377 cuprinde: 1. Adaptor 48V 2A 96W Mikrotik sursă de alimentare de 96W(2A), 6 buc - 189 lei/buc. 2. Adaptor 48V 2.5A 120W, 4 buc. - 81 lei/buc. 3.Adaptor PoE Gigabit 48V 0.5A 24W, 4 buc. - 73 lei/buc. 4. Adaptor PoE Gigabit 50V 1.2A 60W UBNT, 4 buc. - 82 lei/buc. 5. Adaptor PoE Gigabit 24V 1.25A 30W UBNT,4 buc. - 72 lei/buc. 6. HDD DOCKING Station GEMBIRD, USB 3.0, HDD suportat 3.5″, 2.5″, conectare S-ATA, „HD32-U3S-2” 2 buc - 99 lei/buc.
- Număr anunț
- DA27295353
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01838 (CUI 4299631)
- Furnizor / câștigător
- INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI 24402609)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.564 RON
- Valoare atribuită
- 2.564 RON
- Data publicării
- 27.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.