Atribuită Cumpărare directă

Inhibitor nitrificare 1/50 ml pentru sitem VELP BOD BUC 1 Kit determinare COD MR TT (0 - 1500) 25 fiole Cod 2420721 SET 10 Kit determinare Cloruri T1 (100 tablete) cod: 515910BT BUC 1 Kit determinare Cloruri T2 (100 tablete) cod: 515920BT BUC 2 Kit determinare N total HR ambalat 50-50 cod 535550 SET 4 Kit determinare Nitrati 0 - 30 mg/l 50 plicuriCod 535580 SET 4 Kit determinare amoniu LR 50 plicuri, cod 535600 SET 4 Kit determinare nitriti HR 100 pliculete, cod 530980 SET 1 Solutie buffer pH 7.00 la 250 ml PCH 1 Solutie buffer pH 4.01 la 250 ml PCH 1 Tablete DPD NR.1 - 511050BT 100buc./set SET 2

Număr anunț
DA27273591
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
ENVIROTRONIC SRL (CUI 21898177)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.458 RON
Valoare atribuită
11.458 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.458 RON

din 11.458 RON estimat