Atribuită Cumpărare directă

Aprov.-Beclean nr.necesar986/18.01.2021 Lot consumabile WTW compus din: - KIT -NH4 WTW art.250495 - cutie -3 - 3 buc - KIT -NO2 WTW art.252074 - cutie -3 - 3 buc - TEHNICAL BUFFER pH 4.01 model TP4 - L -1, cod 108700 - 1 buc - TEHNICAL BUFFER pH 7.00 model TP7 -L -1, cod 108702 - 1 buc

Număr anunț
DA27256321
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
ENVIROTRONIC SRL (CUI 21898177)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.063 RON
Valoare atribuită
3.063 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.063 RON

din 3.063 RON estimat