Atribuită Cumpărare directă

Cutie 20 kituri. Talpici pt recoltare Salmonella din fecale pentru fermele de reproductie. Continutul kitului: - 1 buc = 5 perechi de talpici de recoltare îmbibati în 50 ml MRD, ambalate intr-o punga de uz medical - 1 pereche cizme de unica folosinta din material plastic - 1 pereche manusi unica folosinta - 1 punga pentru probe, prevazuta cu sistem de închidere Sterilizate prin radiatii gamma COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA

Număr anunț
DA27219255
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
Cod CPV
33141600-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.115 RON
Valoare atribuită
3.115 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.115 RON

din 3.115 RON estimat