Atribuită Cumpărare directă

Talpici pt recoltare Salmonella din fecale. una bucucata Continutul kitului: - 1 buc = 2 perechi de talpici de recoltare îmbibati în 20 ml MRD, ambalate intr-o punga de uz medical - 1 pereche încaltaminte de protectie din material plastic - 1 pereche manusi - 1 punga pentru probe, prevazuta cu sistem de închidere Sterilizate prin radiatii gamma CUTIE X 25 KITURI. COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA

Număr anunț
DA27219256
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
Cod CPV
33141600-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.650 RON
Valoare atribuită
2.650 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.650 RON

din 2.650 RON estimat