Atribuită
Cumpărare directă
Primirea la Depozitul Ecologic din cadrul Centrului de Management Integrat al Deseurilor-Costinesti, a urmatoarelor tipuri de deseuri colectate in perioada 01.01.2021-31.12.2021 din Aria Unitatii Administrativ Teritoriale Costinesti: Deseuri stradale (cod 20.03.03) cantitate estimata 300 to la tariful de 151,69 lei/to fara tva Deseuri verzi biodegradabile (cod 20.02.01) cantitate estimata de 450 to la tariful de 95,34 lei/to fara tva Deseuri din constructii si demolari (cod 17.01.07) cantitate estimata de 560 to la tariful de 74,96 lei/to fara tva Valoarea estimata a contractului este de (300 to X 151,69 lei/to)+(450 to X 95,34 lei/to)+(560 to X 74,96 lei/to)=130.387,60 lei fara tva
- Număr anunț
- DA27308929
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Gospodarie Comunala si prestari servicii destinate protectiei populatiei Costinesti (CUI 14232701)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.388 RON
- Valoare atribuită
- 130.388 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.