Atribuită Cumpărare directă

Colectarea separata, transportul separat si tratarea deseurilor municipale, inclusiv fractii colectate separat, fara a aduce atingere fluxului de deseuri de echipamente electrice si electronice, baterii si acumulatori generate de populatia din aria administrativa a Comunei Ciocanesti, Judetul Calarasi in perioada 01.01.2021-31.12.2021 astfel: - deseuri reziduale – cantitate estimata de 310 tone, la pretul de 398,68 lei/to fara TVA; - deseuri reciclabile - cantitate estimata de 10 tone, la pretul de 976,58 lei/to fara TVA. Valoarea estimata a contractului este (310 to X 398,68 lei/to) + (10 to X 976,58 lei/to) = 133.356,60 lei.

Număr anunț
DA27197939
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.357 RON
Valoare atribuită
133.357 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.357 RON

din 133.357 RON estimat