Atribuită Cumpărare directă

Colectarea separată, transport separat, tratare si depozitare deseuri similare reziduale si deseuri similare reciclabile generate de Unitatea Militara 02132 Constanta pentru locatiile Port Militar Dana 0 si Soseaua Mangaliei UM02040 Tuzla, in perioada 01.01.2021-31.01.2021, astfel: • Deseuri similare reziduale: - locatia “Port Militar Dana 0” – cantitate maxima estimata lunar :116,26 mc/luna - locatia “ Soseaua Mangaliei UM02040 Tuzla” – cantitate maxima estimata lunar :13,54 mc/luna • Deseuri similare reciclabile: - locatia “Port Militar Dana 0” – cantitate maxima estimata lunar : 40 mc/luna; - locatia “ Soseaua Mangaliei UM02040 Tuzla” – cantitate maxima estimata lunar : 10 mc/luna Valoarea estimata luna ianuarie 20121 a contractului este [(116,26 mc + 13,54 mc) X 105 lei/mc] + [(40 mc + 10 mc) X 30 lei/mc] = 15.129 lei.

Număr anunț
DA27246156
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02132 (CUI 14236177)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
Cod CPV
90500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.129 RON
Valoare atribuită
15.129 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.129 RON

din 15.129 RON estimat