Atribuită
Cumpărare directă
Colectarea separata, transportul separat si tratarea deseurilor municipale, inclusiv fractii colectate separat, fara a aduce atingere fluxului de deseuri de echipamente electrice si electronice, baterii si acumulatori generate de populatia din aria administrativa a Comunei Aliman, Judetul Constanta in perioada 01.01.2021-31.12.2021 astfel: - deseuri reziduale – cantitate estimata de 300 tone, la pretul de 378,23 lei/to fara TVA; - deseuri reciclabile - cantitate estimata de 12 tone, la pretul de 929,70 lei/to fara TVA. Valoarea estimata a contractului este (300 to X 378,23 lei/to) + (12 to X 929,70 lei/to) = 124.625,40 lei.
- Număr anunț
- DA27211457
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALIMAN (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ALIMAN, JUDETUL CONSTANTA) JUDETUL CONSTANTA (CUI 7453130)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.625 RON
- Valoare atribuită
- 124.625 RON
- Data publicării
- 08.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.