Atribuită
Cumpărare directă
Servicii colectare deșeuri menajere perioada 01.01-31.01.2021 - cantitate 3,74 mc - str. Gării nr. 1, Eforie Sud (2 recipienți de precolectare de 0,24 mc, frecvența ridicărilor - 1 dată pe săptămână). Servicii colectare deșeuri reciclabile - sticlă, hârtie, carton, perioada 01-01-31.01.2021- cantitate 1,24 mc - str. Gării nr. 1, Eforie Sud (1 recipient de precolectare de 0,24 mc, frecvența ridicărilor - 1 dată pe săptămână). Persoană de contact: Mancaș Andreea - 0748159689
- Număr anunț
- DA27198929
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293 RON
- Valoare atribuită
- 293 RON
- Data publicării
- 05.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.