Atribuită
Cumpărare directă
Colectarea separată, transportul separat și tratarea deșeurilor municipale colectate din cadrul ANR Central si CZ Constanta pe o perioada de 1 (un) an calendaristic , Incinta Port, nr.1, Constanta. Cantitatea maxima estimata: 30mc/luna, 360 mc /an. Achizitia publica se va finaliza prin semnarea unui contract de servicii.
- Număr anunț
- DA27249260
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90500000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.800 RON
- Valoare atribuită
- 37.800 RON
- Data publicării
- 18.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.