Atribuită Cumpărare directă

REPARATII IMPRIMANTE CONFORM FISELOR DE CONSTATARE NR.6218 / 12.01.2021 ; 6219 / 12.01.2021 ; 6220 / 13.01.2021 ; 6221 / 13.01.2021 ; 6224 / 15.01.2021 ; 6225 / 18.01.2021

Număr anunț
DA27283781
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543 RON
Valoare atribuită
543 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543 RON

din 543 RON estimat