Atribuită Cumpărare directă

sennheiser MZ2 - accesorii pentru MKE2 care conțin: 2x croc-clip (nichel și negru) 2x protectoare de vânt (nichel și negru) 2x cleme (negru și bej)

Număr anunț
DA27220947
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.069 RON
Valoare atribuită
1.069 RON
Data publicării
12.01.2021 00:00
Data finalizării
13.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.069 RON

din 1.069 RON estimat